Menü
OTOMATİK YANGIN SÖNDÜRME CİHAZLARI

SUPER FIRE YANGIN SÖNDÜRME TOPU

  

Yangın Söndürme Topu, yangın söndürme teknolojisinde bir devrim niteliğindedir. Ateşle temas ettiği anda kendiliğinden devreye girer ve bu özelliğiyle de ateş söndürmede kullanılan diğer tekniklere göre çok daha basit ve hızlı şekilde sonuç verir.

Bilindiği üzere gerçek bir yangın durumunda insanlar çoğunlukla panikler ve şaşırırlar ancak yangın söndürme topunun gerek kullanım kolaylığı gerekse de hafifliği, insanların bu panik ortamında doğru ve etkin yöntemi kullanarak hızlı bir biçimde sonuç almalarını sağlar.

 

Firepro Aerosol Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri

 

Aerosol;  gazlı ortamda havada asılı duran katı ya da sıvı parçacıklardan oluşan bir sistemdir. Sistem; Aerosolün kimyasal reaksiyona girerek ortamdan oksijeni kaldırmadan yangını söndürme prensibi ile çalışmaktadır. Firepro ürünleri tüm yangınlardan korunma için tasarlanmış olup ISO 15779, UL 2775, NFPA 2010, CEN/TR 15276 ve AS4487 Standartlarına uygundur. Sistemin tüm elektrik elektronik üniteleri ve aksesuarları, tamamıyla sıralı aktivatör modülleriyle kontrolüne uyumludur ve onaylanmıştır. Manuel(elle) ve otomatik olarak kullanılabilen  ürün çeşitleri mevcuttur.

Eskişehir Web Tasarım