Menü
Eskişehir Mavili, Maxlogic Mavigard Akıllı Adresli Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri

Büyük ve orta ölçekli projeler ile akıllı binalarda sıklıkla kullanılan Eskişehir Mavili akıllı adresli yangın algılama ve alarm sistemleri, yangının nerede çıktığını doğru ve noktasal olarak bildirebilmektedir.

Eskişehir Mavili Optik duman dedektörleri, Eskişehir Mavili ışın tipi duman dedektörleri, Eskişehir Mavili sıcaklık ve multisensör dedektörler yangını hızlı ve etkin bir şekilde algılayabilmektedir.

Eskişehir Mavili Adresli doğalgaz ve LPG dedektörleri mahalde meydana gelen gaz kaçağını algılayarak olası bir tehlikenin önüne geçebilmektedir. Ayrıca mahaldeki kişiler yangın alarm butonu ile yangın alarm sistemini manuel olarak tetikleyebilmektedir.

Hava şartlarına dayanıklı modelleri de mevcut olan siren, flaşör ve flaşörlü sirenler, yangın durumunda binadaki kişileri sesli ve görsel olarak uyarabilmektedir. Akıllı adresli yangın alarm panelinin kontrolünde yürütülen yangın otomasyonları ile binadaki kişilerin güvenli bir şekilde tahliyesi, yangının söndürülmesi vb. işlemler yapılabilmektedir. Supervisor grafiksel izleme ve kontrol yazılımı ile Eskişehir Mavili akıllı adresli yangın algılama ve alarm sistemleri mesafe kısıtlaması olmadan yönetilebilmektedir.

Eskişehir Web Tasarım