Menü
PORTATİF YANGIN SÖNDÜRME CİHAZLARI

Yangın Tüpleri

undefined

Tezcanlar Yangın tarafından satışı,montajı,dolumu ve bakımları yapılan Yangın Tüplerinin tamamı "TSE" ve "CE" belgelidir.

Tezcanlar Yangın; müşteri gereksinimlerine ve şartnamelere uygun olarak, tam otamatik makinelerle en kaliteli ve güvenilir tüp dolumunu müşterilerine sunmaktadır.

  

SUPER FIRE YANGIN SÖNDÜRME TOPU

  

Yangın Söndürme Topu, yangın söndürme teknolojisinde bir devrim niteliğindedir. Ateşle temas ettiği anda kendiliğinden devreye girer ve bu özelliğiyle de ateş söndürmede kullanılan diğer tekniklere göre çok daha basit ve hızlı şekilde sonuç verir.

Bilindiği üzere gerçek bir yangın durumunda insanlar çoğunlukla panikler ve şaşırırlar ancak yangın söndürme topunun gerek kullanım kolaylığı gerekse de hafifliği, insanların bu panik ortamında doğru ve etkin yöntemi kullanarak hızlı bir biçimde sonuç almalarını sağlar.

Aerosol Gazlı Taşınabilir Cihazlar

  • PFE-1 

DÜNYADAKİ EN KÜÇÜK TAŞINABİLİR YANGIN SÖNDÜRÜCÜ AEROSOL; YENİ, TEMİZ VE EKONOMİK YANGIN SÖNDÜRME CİHAZ. Ürünlerimizden ulaşabilirsiniz.

Yeni nesil söndürme maddelerinin içinde, etkili yangın önlemenin gerçekleşmesi için yepyeni bir ürün mevcut. Gelişmiş yüksek etkili bir yangın söndürme sistemi olan aerosol ilk kez Rus aeroskop teknolojisinde kullanılmıştır. Hava roketleri için alevsiz katı yakıtın oluşturulmasıdır. Özellikle katı yakıtlar itici güç sağlardı ancak ısı güdümlü füzelere yol göstermek veya ısı radar sistemlerini alarma geçirmek için kuyruk sıcaklığı ve alev yolu sağlamazdı. Şimdi, askeri araştırmalardan sivil uygulamalara getirilmiştir.

Klasik basınç esaslı yangın söndürücüler ile kıyaslandığında, taşınabilir yangın söndürücünün küçük boyutlu olması, yıllık bakım ve masraf gerektirmemesi, yangını söndürdükten sonra kalıntı bırakmaması, çevre dostu olması, kolay çalıştırılması, emniyetli ve güvenilir olması gibi birçok avantajı mevcuttur.

  

  • PFE-3

 

Yeni jenerasyon yangın söndürme cihazları alanında,yangından etkili bir şekilde koruma bilinci için artık yenilikçi bir ürün var.Gelişmiş yüksek etkili  yangın söndürme sistemi olan aerosol ilk olarak Rusya havacılık ve uzay teknolojisinde kullanıldı.Hava roketlerinde alev almayan katı yakıt olarak kullanılan bir oluşumdur.Geleneksel basınçlı yangın söndürücülerle karşılaştırıldığında,PFE-3,küçük boyutu yıllık bakım ve onarım ile masraf gerektirmemesi,yangını söndürdükten sonra tortu bırakmaması,çevre dostu olması,kolay kullanılması,güvenli ve güvenilir olması gibi daha birçok avantaja sahiptir.

Eskişehir Web Tasarım